Pomůžeme Vám v oblasti digitalizace investičních služeb

Jsme preferovaným evropským partnerem pro investice. Poskytujeme komplexní služby a řešení v oblasti investic a kapitálových trhů, které spravují více než 69 % investovaných aktiv v podílových fondech v České republice. Naše ověřené core systémy implementujeme pro nadnárodní finanční instituce, ale také nově vznikající společnosti. Modernizujeme stávající legacy systémy, ale také vytváříme nové investiční digitální služby zahrnující frontendová řešení a specializované microservisní moduly.

30

+ let odbornosti v tomto segmentu

6

zemí s úspěšnými implementacemi

100
+ expertů v Evropě v oblasti investic
investice

Pro koho poskytujeme naše řešení

 • Investiční i retailové banky
 • Investiční společnosti
 • Penzijní společnosti
 • Asset management
 • Obchodníky s cennými papíry
 • Distribuční sítě
 • Custody
 • Depozitáře
 • Treasury pojišťoven a korporací
 • Správce rezervních fondů

Jaké potřeby umíme pro Vás vyřešit

investice
core systemy
Produkty

Podpora investování a obchodování na kapitálových trzích

Komplexní řešení pro podporu investování a obchodování na finančních trzích. Nabízíme flexibilní a variabilní systémy pro konkrétní potřeby společností v souladu s mezinárodními standardy a tržními trendy.

Produkty

Microservisní moduly

Microservisní moduly ARBES Digital platform (ADP) Vám pomohou rychle a efektivně posílit Váš business. S jejich pomocí orchestrujeme, integrujeme a podporujeme okolní systémy i frontendové aplikace. Moduly lze napojit i do Vašich stávajících systémů.

mikroservisni moduly
frontend
Produkty

Digitální onboarding a investování

Komplexní řešení pro podporu investování a obchodování na finančních trzích. Nabízíme flexibilní a variabilní systémy pro konkrétní potřeby společností v souladu s mezinárodními standardy a tržními trendy.

Služby

Vylepšujeme vaše IT

Sami jsme podobnou změnou prošli, modernizovali jsme naše vlastní aplikace na základě principů, které můžeme použít i u Vás. Provedeme rychlý audit, zpracujeme rámcovou analýzu, připravíme návrh finální architektury a kroků, jak ji dosáhnout, připravíme podklady pro případná výběrová řízení nebo Vám nabídneme implementaci našich vhodných a ověřených řešení.

vytvarime digitalni sluzby
Služby

Vytváříme digitální služby

Provedeme Vás celým procesem návrhu digitální služby, detailní specifikací až po zpracování finálního prototypu aplikace, jak bude vypadat pro klienta nebo pro vašeho interního back-officové experta. Můžeme Vám pomoci i s přípravou podkladů pro případná výběrová řízení nebo Vám nabídneme implementaci našich ověřených řešení. Klíčovým předpokladem bude vždy Vaše spolupráce a vstupy při definici digitální služby.

Služby

Vyvíjíme řešení na míru

Kromě implementace našich produktů nebo produktů třetích stran se ARBES zaměřuje i na vývoj na míru, jak backendových, tak frontendových klientských aplikací a portálů pro interní uživatele.

 

 

Řešení pro vás

Core system
core system final

Modulární systém pro správu aktiv, individuálních a modelových portfolií

Core System
core system final

Správa podílových listů a majetkových instrumentů

Core System
core system final

Komplexní aplikace pro obchodníky s CP napojená na BCPP a BCPB

Core system
core system final

Kompletní řešení pro depozitáře cenných papírů

Platforma
Platforma final

Digitální platforma obsahující skupiny microservisních modulů, např. Banking, General, Investment nebo Technical modules

Frontend
frontend final

Online prezentační, poradenská, obchodní a reporting platforma pro finanční služby

Frontend
frontend final

Univerzální investiční mobilní aplikace pro investory

Modul
Modul

Řešení pro regulace a reportování

Modul
Modul

Řešení pro správu limitů investičních fondů

Jak modernizujeme legacy systémy

Převádíme velké monolitické systémy využívající různé technologie do menších nezávislých microservisních modulů postavených na jednotných principech a platformách. Každý modul obsluhuje pouze specifickou obchodní agendu nebo provozní oblast.       

Microservisní moduly mohou existovat samostatně, nebo navzájem spolupracovat. Tento přístup se nám osvědčil při modernizaci našich vlastních řešení. Postupná modularizace usnadňuje obměnu legacy systémů bez velkých rizik spojených s jednorázovou výměnou celého systému. Nové moduly přínášejí podstatné benefity: 

 • snadnou podporu frontendových aplikací
 • možnost parametrizace microservisních služeb běžnými uživateli
 • technologickou a dodavatelskou nezávislost 
 • optimalizaci nákladů na správu a provoz řešení


Více

Novinky

Dodavatel softwarových řešení pro investiční bankovnictví a finanční služby Arbes Technologies spustil v dubnu 2023 provoz informačního systému Asset Management Suite (AMS) v módu software as a service (SaaS).

České zastoupení francouzské investiční společnosti Amundi si pro elektronizaci svého schvalovacího procesu nákupu zboží a služeb vybralo nabídku předního dodavatele softwarových řešení – společnosti Arbes Technologies.

Stáhněte si

Zadejte prosím do formuláře vpravo Vaši e-mailovou adresu. Obratem Vám na ni zašleme e-mailovou zprávu s odkazem, kde naleznete dostupné soubory ke stažení stahující se k této webové sekci.

Dostupné soubory ke stažení
For Investment.pdf

Chcete vědět víc?

Branislav Beneš       
Director of Investment Solutions

Rádi byste se dozvěděli více o produktu? Prosím kontaktujte nás. Rádi pomůžeme.

vedetvic@arbes.com

 

Kontaktní formulář

benes investice

Hledáme posilu v této oblasti

Podívej se, zda máme otevřenou pracovní nabídku v oblasti investic vhodnou právě pro Tebe.

Zjistit více