Pomůžeme Vám zmodernizovat Vaše bankovní služby

Nabízíme vlastní řešení pro core banking. Náš zkušený tým expertů Vám pomůže s implementací celého systému nebo jeho vybraných částí.
Core banking systém měníme od monolitického systému k microservisní architektuře, s otevřenými technologiemi, připravenou kontejnerizací do nasazování do jakéhokoliv cloudu nebo infrastruktury klienta.

Náš ARBES core bankovní systém (OBS – Online Banking System) je jedním z mála plnohodnotných bankovních řešení na trhu, které si mohou dovolit všichni i menší hráči.

Součástí našeho řešení pro bankovnictví je i platební systém PTS.

50

+ expertů v Evropě v oblasti bankovnictví

6
zemí s implementacemi
30
+ let odbornosti v tomto segmentu
bankovnictvi

Pro koho máme řešení

  • Privátní banka
  • Digitální banka
  • Retailová banka
  • Spořitelní družstvo
  • Finanční (nebankovní) instituce poskytující úvěry

Jaké potřeby umíme pro Vás vyřešit

bankovnictvi
core systemy
Produkty

Core banking

Robustní systémy, které podporují veškeré služby bank a nebankovních finančních institucí, včetně regulatorních požadavků, účetnictví, reportingu a vystaveným API pro 3 strany.. Core banking pravidelně rozvíjíme a modernizujeme a zároveň zaručujeme vysokou bezpečnost vycházející z přísných požadavků mezinárodní legislativy.

Produkty

Microservisní platforma

Máme ARBES DIGITAL PLATFORM. S její pomocí orchestrujeme, integrujeme a podporujeme okolní systémy a frontendové aplikace. Máme v ní připravené MICROSERVISNÍ MODULY, které efektivně a rychle podpoří obchodní a provozní aktivity. Snadno do ní napojíme Vaše stávající systémy.

mikroservisni moduly
frontend
Produkty

Frontendy

Moderní webové i mobilní klientské aplikace, které lze snadno nasadit do Vašeho prostředí.

Služby

Vylepšujeme vaše IT

Sami jsme podobnou změnou prošli, modernizovali jsme naše vlastní aplikace na základě principů, které můžeme použít i u Vás. Provedeme rychlý audit, zpracujeme rámcovou analýzu, připravíme návrh finální architektury a kroků, jak ji dosáhnout, připravíme podklady pro případná výběrová řízení nebo Vám nabídneme implementaci našich vhodných a ověřených řešení.

vylepsujeme it
Služby

Vytváříme digitální služby

Provedeme Vás celým procesem návrhu digitální služby, detailní specifikací až po zpracování finálního prototypu aplikace, jak bude vypadat pro klienta nebo pro vašeho interního back-officové experta. Můžeme Vám pomoci i s přípravou podkladů pro případná výběrová řízení nebo Vám nabídneme implementaci našich ověřených řešení. Klíčovým předpokladem bude vždy Vaše spolupráce a vstupy při definici digitální služby.

Služby

Vyvíjíme řešení na míru

Kromě implementace našich produktů nebo produktů třetích stran se ARBES zaměřuje i na vývoj na míru, jak backendových, tak frontendových klientských aplikací a portálů pro interní uživatele.

bankovnictvi
 

Řešení pro vás

Core system
core system final

Plně otevřený bankovní systém, který pokrývá potřeby pro malé a střední finanční instituce

Platforma
Platforma final

Digitální platforma obsahující skupiny microservisních modulů, např. Banking, General, Investment nebo Technical modules

Frontend
frontend final

Univerzální mobilní investiční aplikace pro neprofesionální investory

Core system
core system final
Payment Transaction System je řešení platebního styku s napojením na clearingové systémy

Jak modernizujeme legacy systémy

Převádíme velké monolitické systémy využívající různé technologie do menších nezávislých microservisních modulů postavených na jednotných principech a platformách. Každý modul obsluhuje pouze specifickou obchodní agendu nebo provozní oblast.       

Microservisní moduly mohou existovat samostatně, nebo navzájem spolupracovat. Tento přístup se nám osvědčil při modernizaci našich vlastních řešení. Postupná modularizace usnadňuje obměnu legacy systémů bez velkých rizik spojených s jednorázovou výměnou celého systému. Nové moduly přínášejí podstatné benefity: 

  • snadnou podporu frontendových aplikací
  • možnost parametrizace microservisních služeb běžnými uživateli
  • technologickou a dodavatelskou nezávislost 
  • optimalizaci nákladů na správu a provoz řešení


Více

Novinky

Okamžité platby v eurech (SCT Inst) představují novou éru v oblasti plateb. Spotřebitelé totiž očekávají stále jednodušší a rychlejší služby, které budou dostupné 24/7.

Platební styk obecně rozlišujeme na hotovostní a bezhotovostní. Ale co dělat v situaci, kdy potřebujeme poslat peníze mezi 2 bankami? V tomto případě se jedná o mezibankovní platební styk.

Reference

Banka CREDITAS
Bankovnictví
Air Bank
Bankovnictví
Artesa, spořitelní družstvo
Bankovnictví
J&T Banka
Bankovnictví, Investice

Stáhněte si

Zadejte prosím do formuláře vpravo Vaši e-mailovou adresu. Obratem Vám na ni zašleme e-mailovou zprávu s odkazem, kde naleznete dostupné soubory ke stažení stahující se k této webové sekci.

Dostupné soubory ke stažení
For Banking.pdf

Chcete vědět víc?

Martina Vybíralová
Manager of Banking Solutions

Rádi byste se dozvěděli více o produktu? Prosím kontaktujte nás. Rádi pomůžeme.

vedetvic@arbes.com

Kontaktní formulář

Martina Vybíralová

Hledáme posilu v této oblasti

Podívej se, zda máme otevřenou pracovní nabídku v oblasti bankovnictví vhodnou právě pro Tebe.

Zjistit více