Ostatní odvětví

Jsme Váš dodavatel inovativních řešení pro digitalizaci, procesní zpracování a efektivní správu obsahu. Množství informací v papírové či elektronické podobě, které projdou každou organizací, exponenciálně roste. Z hlediska podpory digitalizace, unifikace a dostupnosti dat, moderní architektury a ekonomických výhod je centralizovaná správa a řízení dokumentů zásadní otázkou firemní infrastruktury. Využití řešení pro centrální správu dokumentů se tak stává jedním z hlavních témat našich zákazníků spolu s tématem využití cloudových služeb a microservisní architektury.

Součástí naší nabídky, vhodné pro široké spektrum odvětví, je i komplexní a modulární informační systém ERP, umožňující efektivní řízení ekonomických činností ve Vaší firmě.

dokumentace

Pro koho máme řešení

  • Společnosti využívající klientskou dokumentaci nebo pracující s interní nebo projektovou dokumentací
  • Finanční bankovní i nebankovní instituce
  • Investiční společnosti
  • Průmyslové podniky
  • Energetické společnosti

Jsme partnerem pro Vaše potřeby v oblasti řízení obsahu

Nabízíme moderní enterprise koncept řízení obsahu určený k digitalizaci, správě, sdílení, integraci a archivaci dokumentů. Jsme partnery předních společností OpenText a Hyland, jejichž platformy patří ke světové špičce v oblasti Enterprise Content Management.

automaticke_generovani
ukladani_dokumentu

Důvěryhodné ukládání dokumentů

Nabízíme modul pro důvěryhodné uložení dokumentů podle eIDAS. Řešení zajišťuje integritu dokumentů v čase a autenticitu u elektronicky podepsaných dokumentů. Nabízíme napojení modulu na libovolné úložiště dokumentů nebo dodávku včetně implementace úložiště dokumentů.

Automatizované generování dokumentů

Nabízíme řešení pro automatizované generování dokumentů a e-mailů ze šablon. Řešení je možné využít pro generování smluvní dokumentace, výpisů a komunikaci s klientem.

leasing_digitalni_podpis
schvalovaci_procesy

Schvalovací a akviziční procesy

Nabízíme moderní procesní platformu založenou na open-source komponentách, která při minimálních nákladech představuje kvalitní a rychlou alternativu existujícím drahým a těžkopádným produktům na trhu. Základní výhodou je rychlost, rozšiřitelnost a možnosti integrace na ERP, CORE, DWH, IB, Portál a další prostředí zákazníka.

Řešení pro bezpapírovou kancelář

Digitalizace Vám přinese pořádek v dokumentech, optimalizaci procesů a úsporu nákladů. Nabízíme řešení přechodu od papírové kanceláře ke kanceláři pracující s elektronickými dokumenty.

bezpapirova_kancelar
služby

Jaké služby Vám nabízíme

Přemýšlíte o zavedení správy obsahu či řízení obchodních procesů? Uvažujete o změně? Nabízíme Vám analýzu a konzultace v oblasti návrhu optimálního řešení pro Vaše potřeby. Stavíme na několika základních principech – modularitě a rozšiřitelnosti, jednoduchosti a přehlednosti, bezpečnosti a škálovatelnosti.

Dodáme Vám ekonomický informační systém

Naše řešení ARBES FEIS podporuje všechny procesy v rámci ekonomické, účetní a daňové agendy. Obsahuje funkce pro věcnou i časovou správu pohledávek a závazků, evidenci, dlouhodobého i drobného majetku, řízení skladové evidence, plánování a rozpočtování, predikci finančních toků, účtování veškerých operací do jednoho či dvou účetních okruhů (s podporou různých účetních metodik), evidenci DPH, řízení vztahů se zákazníky a výkaznictví včetně manažerských výstupů.

informacni_system

 

Řešení pro vás

Core System
core system final

Finanční a ekonomický informační systém

Platforma
Platforma final

Digitální platforma obsahující skupiny microservisních modulů, např. Banking, General, Investment nebo Technical modules

Modul
Modul

Business Process Management

Platforma
Platforma final
Document Management System
Modul
modul final
Automatizované generování dokumentů
Modul
modul final
Řešení pro důvěryhodné uložení dokumentů

Jak modernizujeme legacy systémy

Převádíme velké monolitické systémy využívající různé technologie do menších nezávislých microservisních modulů postavených na jednotných principech a platformách. Každý modul obsluhuje pouze specifickou obchodní agendu nebo provozní oblast.    

Microservisní moduly mohou existovat samostatně, nebo navzájem spolupracovat. Tento přístup se nám osvědčil při modernizaci našich vlastních řešení. Postupná modularizace usnadňuje obměnu legacy systémů bez velkých rizik spojených s jednorázovou výměnou celého systému. Nové moduly přinášejí podstatné benefity: 

  • snadnou podporu frontendových aplikací
  • možnost parametrizace microservisních služeb běžnými uživateli
  • technologickou a dodavatelskou nezávislost 
  • optimalizaci nákladů na správu a provoz řešení


Více

Novinky

České zastoupení francouzské investiční společnosti Amundi si pro elektronizaci svého schvalovacího procesu nákupu zboží a služeb vybralo nabídku předního dodavatele softwarových řešení – společnosti Arbes Technologies.

Reference

UniCredit Leasing
Leasing, Pro všechna odvětví
Equa bank
Pro všechna odvětví
MetLife
Pro všechna odvětví
Factoring KB
Pro všechna odvětví

Chcete vědět víc?

Kamil Horák        
Director of ERP Solutions

Rádi byste se dozvěděli více o produktu? Prosím kontaktujte nás. Rádi pomůžeme.

vedetvic@arbes.com

 

Kontaktní formulář

Horak

Hledáme posilu v této oblasti

Podívej se, zda máme otevřenou pracovní nabídku v této oblasti vhodnou právě pro Tebe.

 

Zjistit více