Zdravotnictví

Nabízíme nemocnicím a dalším zdravotnickým zařízením komplexní řešení pro zpracování ekonomických dat organizace - od běžné daňové a účetní agendy, skladového hospodářství, majetkové evidence a inventur, servisu zdravotnické techniky či vykazování pro CSÚIS, přes podporu bezpapírové nemocnice prostřednictvím interního žádankového systému, schvalování objednávek a faktur a navazující důvěryhodný archív, až po specializovaný reporting pokrývající klíčové ukazatele z oblasti zdravotnictví.

zdravotvnictvi

Pro koho máme řešení

  • Nemocnice
  • Záchranné služby
  • Léčebny
  • Ostatní zdravotnická zařízení

Jaké potřeby umíme pro Vás vyřešit

zdravotnictvi
informacni_system

Dodáme Vám ekonomický informační systém

Naše řešení ARBES FEIS podporuje všechny procesy v rámci ekonomické, účetní a daňové agendy. Obsahuje funkce pro věcnou i časovou správu pohledávek a závazků, evidenci, dlouhodobého i drobného majetku, řízení skladové evidence, plánování a rozpočtování, predikci finančních toků, účtování veškerých operací do jednoho či dvou účetních okruhů (s podporou různých účetních metodik), evidenci DPH, řízení vztahů se zákazníky a výkaznictví včetně manažerských výstupů.

API / ADP

Integrační platforma API / ADP je navržena na základě desítek let našich zkušeností s integrací systémů v nemocnicích a nabízí univerzální řešení nejen pro snadné propojení všech produkčních systémů organizace s jednotným zpracováním jejich ekonomických dat. Zajišťuje také monitoring, logování a audit služeb a procesů a umožňuje jednoduše vystavět jednoduché mobilní či webové aplikace doplňující požadovanou funkcionalitu kteréhokoliv z produkčních systémů.

API
žádanky

Žádankový systém

Zbavit se papíru při realizaci interních procesů je trendem dnešní doby a elektronizace žádanek na SZM, IT či další sklady jej v tomto plně podporuje. Snadné nastavení hierarchie schvalovatelů, delegování či automatické hlídání limitů čerpání za jednotlivá oddělení je pak samozřejmou součástí.

Workflow

Snadné odeslání schválené objednávky dodavateli a automatické odčerpání schváleného limitu oddělení? Načtení faktury z e-mailové schránky a její automatické přiřazení k objednávce? V našem Workflow či přizpůsobíte schvalovací proces na míru Vaší organizaci a budete mít nákupní proces pod kontrolou.

API
hospital_BI

Hospital BI

Potřebujete mít ucelený pohled na ekonomická data (nákladovost oddělení, hospodaření lékáren, spotřeba léků a ZM), oblast ambulantní péče (bodová produkce, sledování preskripce, procentuální záchyt, receptů) či potřebujete zvyšovat produktivitu a optimalizovat akutní lůžkovou péči (analýza DRG, obložnost, spotřeba ZUM a ZULP, Casemix a CM index)? Reportingový nástroj Hospital BI je řešením, jak zajistit konsolidovaný pohled na všechny klíčové ukazatele z jednoho místa.

Řešení pro vás

Core System
core system final

Finanční a ekonomický informační systém

Platforma
Platforma final

Digitální platforma obsahující skupiny microservisních modulů, např. Banking, General, Investment nebo Technical modules

Modul
Modul

Business Process Management

Jak modernizujeme legacy systémy

Převádíme velké monolitické systémy využívající různé technologie do menších nezávislých microservisních modulů postavených na jednotných principech a platformách. Každý modul obsluhuje pouze specifickou obchodní agendu nebo provozní oblast.       

Microservisní moduly mohou existovat samostatně, nebo navzájem spolupracovat. Tento přístup se nám osvědčil při modernizaci našich vlastních řešení. Postupná modularizace usnadňuje obměnu legacy systémů bez velkých rizik spojených s jednorázovou výměnou celého systému. Nové moduly přínášejí podstatné benefity: 

  • snadnou podporu frontendových aplikací
  • možnost parametrizace microservisních služeb běžnými uživateli
  • technologickou a dodavatelskou nezávislost 
  • optimalizaci nákladů na správu a provoz řešení


Více

Novinky

Společnost Arbes Technologies představuje modul Workflow, který zefektivňuje proces objednávání a schvalování především v rámci modulárního ERP systému FEIS.

Reference

Nemocnice Kyjov
Zdravotnictví
Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje
Zdravotnictví
Masarykův onkologický ústav
Zdravotnictví
Nemocnice Náchod
Zdravotnictví

Stáhněte si

Zadejte prosím do formuláře vpravo Vaši e-mailovou adresu. Obratem Vám na ni zašleme e-mailovou zprávu s odkazem, kde naleznete dostupné soubory ke stažení stahující se k této webové sekci.

Dostupné soubory ke stažení
Diagram potřeb_Zdravotnictví.pdf

Chcete vědět víc?

Kamil Horák         
Director of ERP Solutions

Rádi byste se dozvěděli více o produktu? Prosím kontaktujte nás. Rádi pomůžeme.

vedetvic@arbes.com

 

Kontaktní formulář

Kamil Horak

Hledáme posilu v této oblasti

Podívej se, zda máme otevřenou pracovní nabídku v této oblasti vhodnou právě pro Tebe.

 

Zjistit více