Vývoj systému

Senior Tester

Senior Tester

Máš zkušenost s automatizovaným testováním alespoň 2 roky? Máš zájem o mentorování juniorů a vést release SW? Pak je tato pracovní příležitost pro Tebe. Hledáme senior Testera do týmu TA v ARBESu. Tato pozice má vliv na miliony lidí v ČR, kteří investují nejen do cenných papírů.

PL/SQL Senior Developer

PL/SQL Senior Developer

Znáš PL/SQL jako své boty, a programuješ minimálně 2 roky? Máš zájem pracovat na projektech, které mají vztah k investicím a má vliv na miliony lidí? Pak je tato příležitost pro Tebe. Hledáme ostříleného PL/SQL programátora/ku se zájmem o kapitálové trhy do týmu TA v ARBESu.  

Java Senior Developer

Java Senior Developer

Pracuješ v Javě 2 roky a zajímá Tě svět investic? PL/SQL a React Ti není cizí? Pak je tato příležitost pro Tebe. Rozvíjíme v ARBESu tým TA pro naše produkty ve světě kapitálových trhů. Hledáme Java developera, který ví jak to chodí ve vývoji kolosálních systému a svět financí mu není cizí.  

JAVA Developer

JAVA Developer

Hledáme kolegu/kolegyni se zkušenostmi z vývoje v technologii Java 11 nebo také 17 do týmu DIGI v ARBESu. A nebudeš v tom sám/a. Na jednom projektu vždy pracuje 4-5 lidí. Samozřejmostí jsou u nás nejmodernější technologie!

Tester

Tester

Máš zkušenost s testováním aspoň 2 roky? Nebo umíš automatizované testování? Pokud ano, máme pro Tebe příležitost v ARBESu. Hledáme Testera do týmu OBS!