Vývoj systému

PL/SQL & PHP Developer

PL/SQL & PHP Developer

Jsi developer PL/SQL nebo PHP? Nebo umíš jedno a druhé se rád doučíš? Pak je tato příležitost pro Tebe. Rozvíjíme v ARBESu tým OBS pro naše produkty ve světě bankingu.

🚩Na začátek své kariéry u nás dostaneš svého mentora, který tě nasměruje tvým úspěšným startem! Můžeš pracovat v hybridním módu HO a využít a flexibilní pracovní doby. Sídlíme na Andělu, hned naproti Novému Smíchovu v blízkosti metra B, v moderních kancelářských prostorách.

Senior Tester & Mentor

Senior Tester & Mentor

Máš zkušenost s testováním BE alespoň 3 roky? Máš zájem o mentorování juniorů a vést release SW? Pak je tato pracovní příležitost pro Tebe. 

Hledáme Senior Testera do týmu TA v ARBESu. Tato pozice má vliv na miliony lidí v ČR, kteří investují nejen do cenných papírů.

Java Senior Developer

Java Senior Developer

Pracuješ v Javě 2 roky a zajímá Tě svět investic? PL/SQL a React Ti není cizí? Pak je tato příležitost pro Tebe. Rozvíjíme v ARBESu tým TA pro naše produkty ve světě kapitálových trhů. Hledáme Java developera, který ví jak to chodí ve vývoji kolosálních systému a svět financí mu není cizí.  

JAVA Developer

JAVA Developer

Hledáme kolegu/kolegyni se zkušenostmi z vývoje v technologii Java 11 nebo také 17 do týmu DIGI v ARBESu. A nebudeš v tom sám/a. Na jednom projektu vždy pracuje 4-5 lidí. Samozřejmostí jsou u nás nejmodernější technologie!