ARBES Technologies

budova-400x400_2logo-25let-transparentSpolečnost ARBES Technologies, přední český B2B dodavatel unikátních informačních systémů pro bankovnictví, leasing, kapitálový trh a spotřební financování, byla založena v roce 1991. Za více než 25 let získala bohaté zkušenosti z oblasti rozvoje, tvorby, vývoje a podpory softwarových řešení a dnes její řešení využívají přední bankovní a finanční instituce nejen v České republice.

ARBES Technologies dlouhodobě upevňuje svoji pozici díky sledování nejnovějších technologických trendů, systematickému předávaní know-how a budování zkušeného stabilního týmu odborníků. Díky hlubokým znalostem oboru dobře rozumí potřebám svých zákazníků a vyvíjí řešení na míru podporující obchodní a strategické plány pod vedením certifikovaných projektových manažerů.

budova-400x400Portfolio informačních systémů skupiny ARBES Technologies nabízí kompletní řešení pro retailové a privátní bankovnictví zahrnující bezpapírové procesy a digitální bankovnictví, správu investičního portfolia, obchodování s cennými papíry, správu a distribuci otevřených podílových fondů, enterprise content management a business process management. ARBES dodává ucelená řešení pro leasingové společnosti, řešení pro podnikové informační systémy, moderní nástroje Business  Intelligence a Reportingu.

Mezi hlavní benefity, které zákazník prostřednictvím ARBES Technologies získává, je garance trvalého rozvoje a inovace produktů. Dlouhodobá partnerská spolupráce je založená na poskytování řešení s přidanou hodnotou, do nichž je promítáno „best practices“.

ARBES Business řešení = Best practices + Moderní software

Certifikace

ISO 9001:2008

Systém managementu kvality organizace

ISO 140001:2015

Systém environmentálního managementu

ISO/IEC 27001:2005

Systém managementu bezpečnosti informací

ISO/IEC 20000-1:2011

Systém managementu poskytování ICT služeb organizace

Pro následující rozsah služeb a činností:

Vývoj a prodej software včetně zajištění veškerých souvisejících služeb a dodávek produktů třetích stran.
Zajištění IT profesionálů podle požadavků zákazníků potřebných pro vývoj, implementaci a řízení projektů v oblasti informačních systémů.

Management

HOUŠTECKÝ MICHAL

Generální ředitel společnosti

Michal Houštecký vystudoval Vysokou školu manažerské informatiky a ekonomiky v Praze a obor Informační technologie a management na Bankovním institutu. V oblasti IT se pohybuje více než 15 let a zaměřuje se primárně na řešení v oblasti bankovnictví, leasingu, telekomunikací a zdravotnictví.

Do společnosti ARBES Technologies nastoupil v roce 2011 na pozici manažera oddělení Business Intelligence, postupně pak převzal řízení divize podnikových informačních systémů a v roce 2015 i řízení divize bankovních informačních systémů.

Dne 2.6.2016 byl Michal Houštecký jmenován Generálním ředitelem celé společnosti.

Softwarová řešení společnosti ARBES Technologies dnes využívají přední bankovní a finanční instituce nejen v České republice. I nadále chceme našim klientům nabízet ucelená a komplexní řešení, profesionální služby a poradenství. Půjdeme cestou podpory nových technologií, rozvoje stávajících produktů. Budeme podporovat nové směry a rozšiřovat nabyté know-how. IT obor, ve kterém působíme na trhu již 25 rokem, je velmi dynamickým oborem podnikání a mým největším přáním je, abychom udrželi a překonali stávající očekávání trhu“, říká Michal Houštecký, nový generální ředitel společnosti ARBES Technologies.

ŽŮREK JIŘÍ

Jednatel společnosti a Finanční ředitel

Jiří Žůrek vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Ekonomika průmyslu. Dříve pracoval ve společnostech IPB a EXPANDIA, investiční společnost.

Do společnosti ARBES Technologies nastoupil v roce 1998 na pozici Finančního ředitele. Od roku 2000 se zároveň stává jednatelem společnosti.

MAJER PETR

Obchodní ředitel

Petr Majer studoval na Vysoké škole finanční a správní. V obchodu strávil více jak 15let, převážnou část své pracovní kariéry. Navíc od roku 2005 působí výhradně v oblasti salesu informačních technologií.

Do společnosti ARBES Technologies nastoupil v roce 2014 nejprve na pozici Business Development Managera, kde se připravoval na převzetí řízení celého obchodního týmu. Od konce roku 2015 vede celý obchodní tým společnosti.

SIROVÝ PAVEL

Ředitel divize bankovních systémů a business aplikací

Pavel Sirový vystudoval České vysoké učení technické v Praze, Elektrotechnickou fakultu. V oblasti IT se pohybuje již od roku 2001. Za dobu své praxe zúročil zkušenosti zejména z oblasti bankovnictví, leasingu a telekomunikací.

Do společnosti ARBES Technologies nastoupil v roce 2013 na pozici Ředitele projektové kanceláře. Svoje oddělení si vybudoval od nuly. Projektová kancelář na starosti řízení projektů jak směrem ke klientům ARBES Technologies, tak i směrem dovnitř společnosti, kde řídí vlastní realizaci interních rozvojových projektů.

1.7.2016 byl jmenován do funkce ředitele Divize bankovních systémů a business aplikací.

 

MISTR ZDENĚK

Ředitel divize finančních informačních systémů

Zdeněk Mistr vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2005 působil jako projektový manažer v oblastech bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací a sázkových kanceláří.

Do společnosti ARBES Technologies nastoupil v roce 2012 na pozici projektového manažera.

1.7.2016 byl jmenován do funkce ředitele Divize finančních informačních systémů.

Kde nás najdete

Praha

ARBES Technologies, a.s.
Plzeňská 5
150 00 Praha 5
Česká republika
Tel: + 420 241 010 111
Fax: + 420 241 010 165
Email: arbes@arbes.com

Brno

ARBES Technologies, a.s.
Údolní 18
602 00 Brno
Česká republika
Tel: + 420 542 221 071
Fax: + 420 542 210 031

Bratislava

ARBES, s.r.o.
Bajkalská 5
831 04 Bratislava
Slovenská republika
Tel: + 421 244 632 618
Fax: + 421 244 460 237