Analýza

Konzultant pro regulatorní reporting

Konzultant pro regulatorní reporting

Vyznáš se v regulatorním reportingu pro ČNB? Chceš být součástí týmu, který vyvíjí a provozuje unikátní softwarové řešení pro správu a obchodování na kapitálových a peněžních trzích? Máš analytické myšlení a nevadí ti přímý kontakt se zákazníky? Rád se učíš novým věcem a zajímají tě nové technologie? Pak je tato příležitost pro tebe. 

IT Analyst

IT Analyst

Znáš UML a SQL? Umíš analyzovat a zároveň dodat řešení? Máš zájem o business analýzu? Pak je tato příležitost pro Tebe. Rozvíjíme v ARBESu tým TA pro naše produkty ve světě kapitálových trhů. Hledáme technicky založeného analytika, který se vyzná ve světě IT a má zájem o svět investic.  

Analyst

Analyst

Znáš UML a SQL? Umíš analyzovat a zároveň dodat řešení? Máš zájem o business analýzu? Pak je tato příležitost pro Tebe. Rozvíjíme v ARBESu tým OBS pro naše produkty v bankovním světě. Hledáme technicky založeného analytika / analytičku, který/á se vyzná v bankovním světě a pojmy jako SWIFT mu/ji nejsou cizí. 

Tester

Tester

Máš zkušenost s testováním aspoň 2 roky? Nebo umíš automatizované testování? Pokud ano, máme pro Tebe příležitost v ARBESu. Hledáme Testera do týmu OBS!

Konzultant Analytik do Factoringu

Konzultant Analytik do Factoringu

Zajímáš se o oblast IT a pojmy jako DPH, pohledávka, závazek Ti nejsou cizí? Jsi organizovaný/á a komunikativní? Pokud ano, pak máme pro tebe příležitost v roli Konzultanta/tky v týmu FEIS (oblast faktoringu), kde dodáváme informační řešení pro správu ekonomické, účetní a daňové agendy. Není potřeba být IT specialistou, toto potřebné know-how tě naučíme.