Save the Date: ARBES Technologies vás zve na druhý ročník konference ARBES Finance Day 2015

Společnost Arbes Technologies, přední dodavatel informačních systémů pro bankovnictví a finančnictví, uspořádá dne 11. června 2015 v Praze již druhý ročník odborné konference ARBES FINANCE DAY 2015.

Na konferenci zazní celá řada zajímavých témat a případových studií na téma moderní digitální banka, trendy v oblasti investičních produktů a jejich nabídka zákazníkům v moderní internetové podobě. Budou diskutovány nejmodernější technologické možnosti online investování a obchodování na kapitálových a komoditních trzích. Účastníci se dozvědí, jaké jsou poslední trendy v oblasti moderních bankovních a finančních informačních systémů a jak je možné s jejich pomocí získat výraznou konkurenční výhodu.

Detaily z 1. ročníku konference, můžete najít zde: www.arbes.com/uvod/obsah/finance-day.

Konference je určena finančním i nefinančním společnostem, bankovním i nebankovním organizacím, zejména pak bankám, firmám nabízejícím investiční produkty, investičním společnostem, fondům, obchodníkům s cennými papíry a odborným konzultačním firmám, které se pohybují ve finančním sektoru. Konference ARBES FINANCE DAY 2015 může být také vítanou příležitostí pro nově vznikající společnosti, které plánují nabízet různé finanční a bankovní služby v České republice a v zahraničí a hledají osvědčeného dodavatele moderního IT řešení pro digitální business.