Save the Date: Arbes Technologies vás pozýva na druhý ročník konferencie Arbes Finance Day 2015

Spoločnosť ARBES Technologies, predný dodávateľ informačných systémov pre bankovníctvo a finančníctvo, usporiada dňa 17. septembra 2015 v Bratislave už druhý ročník odbornej konferencie ARBES FINANCE DAY 2015.

Na konferencii zaznie celá rada zaujímavých tém a prípadových štúdií na tému moderná digitálna banka, trendy v oblasti investičných produktov a ich ponuka zákazníkom v modernej internetovej podobe. Predmetom diskusie budú najmodernejšie technologické možnosti online investovania a obchodovanie na kapitálových a komoditných trhoch. Účastníci sa dozvedia, aké sú najnovšie trendy v oblasti moderných bankových a finančných informačných systémov a ako je možné s ich pomocou získať výraznú konkurenčnú výhodu.

Detaily z 1. ročníku konferencie môžete nájsť tu: https://www.arbes.com/uvod/obsah/finance-day/.

Konferencia je určená finančným i nefinančným spoločnostiam, bankovým i nebankovým organizáciám, najmä bankám, firmám poskytujúcim investičné produkty, investičným spoločnostiam, fondom, obchodníkom s cennými papiermi a odborným konzultačným firmám, ktoré sa pohybujú vo finančnom sektore.

Konferencia ARBES FINANCE DAY 2015 môže byť tiež vítanou príležitosťou pre novovznikajúce spoločnosti, ktoré plánujú ponúkať rôzne finančné a bankové služby v Česku a v zahraničí a hľadajú osvedčeného dodávateľa moderného IT riešenia pre digitálny biznis.