Pozvánka ARBES FIS Fórum 2016

Vážení obchodní přátelé,

jménem společnosti ARBES Technologies si vás dovoluji pozvat na každoroční akci ARBES FIS Fórum, kterou v letošním roce pořádáme pro zástupce vybraných zákazníků Divize Finančních informačních systémů v prostředí multifunkčního areálu Yard Resort.

Kde: 10 km severně od Prahy v obci Předboj (www.yardresort.com)
Kdy: od 28. 4. do 29. 4. 2016
Příjezd:  28.4.2016 – 16:00-17.00h
Odjezd:  29.4.2016 – 15:30h
Ubytování a strava v režii ARBESu
Doprava na místo ve vaší režii 

Detailní informací týkající se čtvrtečního a pátečního programu včetně příjezdové mapky naleznete zde.

Celá akce je tradičně koncipována jako směs školení, workshopů a prezentací. Rádi bychom vás seznámili s novými trendy a současným vývojem našich klíčových produktů ARBES TOPAS a ARBES TA v roce 2016, stejně jako bychom rádi využili tohoto setkání k získání vašich názorů a podnětů s ohledem na budoucí vývoj našich produktů. Přáli bychom si, aby naše produkty i nadále co nejvíce zrcadlily vaše potřeby a nároky.

V průběhu ARBES FIS Fóra budete mít také možnost osobního a neformálního setkání s týmem divize ARBES FIS a také managementem naší společnosti.

Naše motto: Jsme si dobře vědomi faktu, že zpětná vazba od vás, našich zákazníků, je pro nás zásadní a klíčová. Chceme využít společně stráveného času k neformálním a otevřeným diskuzím na téma: „Co můžeme více udělat proto, aby se vaše spokojenost s našimi službami i nadále zvyšovala?“

Prosíme o potvrzení vaší účasti na ARBES FIS Fóru nejpozději do 22.4. 2016 na email: monika.pospisilova@arbes.com

S přátelským pozdravem

Milan Krupička
Ředitel divize finančních informačních systémů a správy dokumentů