BUSINESS PROCESS MANAGEMENT

Nabízíme zkušenosti a znalosti s implementací osvědčených řešení pro automatizaci a řízení procesů pro zefektivnění vašich obchodních aktivit. Díky moderním na IT založeným platformám pro BPM lze pracovní postupy, strojové činnosti a lidské interakce v maximální míře automatizovat a propojit pomocí jednotné podnikové platformy BPM.

Vsaďte na odborné znalosti stabilního týmu uznávaných specialistů pracujících na osvědčených platformách OpenText Documentum xCP, Alfresco APS a Atlassian JIRA a zjistíte, že investice do procesního řízení se rozhodně vyplatí.

Produkty Atlassian JIRA lze kromě použití pro procesní či podnikové řízení využít i pro řešení projektového řízení, vedení lidí a v kombinaci s Atlassian Confluence lze vytvořit kompletní systém pro komunikaci vnitrofiremní či se zákazníky.

Reference

Kdy přejít na řešení ARBES BPM?

Hledáte řešení pro řízení procesů v oblasti finančních institucí?

Naše řešení vám umožní plnou automatizaci procesů v oblasti leasingu, schvalování úvěrů, zakládání klientů a depositních produktů, řízení rizik, credit monitoringu a vymáhání pohledávek.

Potřebujete ušetřit interní náklady a stanovit pravidla pro schvalovací procesy?

Naše řešení vám umožní efektivní řízení interních schvalovacích procesů, jakými jsou např. schvalování faktur, objednávek nebo smluv.

Vyřizujete velké množství klientských požadavků, reklamací nebo hlášení?

Naše řešení Arbes Ticketing umožní definovat proces pro zpracovávání požadavků a distribuci na koncová oddělení k vyřízení.

Hledáte způsob, jak zefektivnit vaše podnikové procesy?

Dokážeme vám, že investice do procesního řízení se vyplatí.

Zanechte stopu, zavoláme Vám