ARBES získal certifikaci ITIL a obhájil ISO

Společnost ARBES Technologies obhájila důležité ISO certifikace, které prokazují, že patří mezi špičkové dodavatele informačních systémů v České republice a na Slovensku. Nově byla úspěšně prověřena i v oblasti metodik ITIL, které prokazují schopnost efektivního řízení IT projektů. Certifikáty byly uděleny společností TAYLLOR & COX.

V oblasti ISO obhájila společnost ARBES Technologies certifikace ISO 9001:2008, ISO/IEC 20000-1:2011 a ISO/IEC 27001:2005 pro vývoj a prodej software včetně zajištění souvisejících služeb a dodávek produktů třetích stran a zajištění IT profesionálů podle požadavků zákazníků potřebných pro vývoj, implementaci a řízení projektů na poli informačních systémů.

Nově byla společnost ARBES Technologies prověřena a shledána efektivní ve svých procesech, jež vedou ke zvyšování kvality v oblasti řízení projektů. Tým společnosti ARBES Technologies správně využívá postupy, zkušenosti a doporučení „best management practice“ definované metodikami ITIL (IT Infrastructure Library) pro řízení projektů IT, správu LAN, WAN, WLAN a správu periferií.

Certifikace platí jak pro Českou republiku, tak i pro Slovensko a ARBES Technologies je v souladu s podmínkami obnovuje vždy jedenkrát za dva roky.