ARBES se stal partnerem bodyshoppingu slovenské Tatra banky v oblasti zakázkového vývoje

TISKOVÁ ZPRÁVA

Praha, 1.6. 2016

Společnost ARBES Technologies, přední tvůrce a dodavatel informačních systémů pro bankovnictví a finančnictví, úspěšně rozšiřuje nabídku svých služeb v oblasti bodyshoppingu i na Slovensku. Na konci loňského roku uzavřela rámcovou smlouvu na dodávku vývojářských kapacit v oblasti zakázkového vývoje s Tatra bankou, která patří k předním bankovním domům na slovenském trhu.

Společnost ARBES Technologies se tak stala partnerem v oblasti vyhledávání vhodných vývojářských kapacit pro významnou TOP 5 banku na Slovensku, která je členem skupiny Raiffeisen Bank International. Vzhledem k tomu, že ARBES Technologies dodává zdroje také pro Raiffeisenbanku v České republice, může těžit ze synergie a lépe poskytovat stejné služby i pro Tatra banku. V rámci svého portfolia bodyshoppingových služeb dokáže ARBES krátkodobě nakoupit úzké specializace pokrývající prakticky kteroukoliv část SW dodávky – od konzultací, přes návrh sw architektury, projektové řízení či analýzu až po samotný  sw vývoj,  testing i dočasný ostrý provoz.

Z pohledu pracovně právního vztahu je zaměstnavatelem daných specialistů společnost ARBES Technologies, která  zároveň ručí za kvalitu odvedené práce: “Nabízíme specialisty s vysokou technologickou znalostí a pracovní morálkou. V naprosté většině případů prochází nabízení specialisté pravidelnými znalostními testy a pohovory ze strany koncového zákazníka”, říká Petr Majer, obchodní ředitel společnosti ARBES Technologies.

O Tatra bance

Tatra banka, a.s. vznikla v roce 1990 jako první soukromá banka na Slovensku. V roce 1990 se stála členem skupiny Raiffeisen Banking Group. Se svými 160 pobočkami, 3 700 zaměstnanci a 804 340 zákazníky se řadí mezi nejvýznamější banky na  Slovensku.

O společnosti ARBES Technologies

Společnost ARBES Technologies, s.r.o. byla založena 20.9.1991. V průběhu své mnohaleté působnosti získala společnost ARBES bohaté zkušenosti v oblasti tvorby, vývoje a podpory softwarových řešení.  Portfolio informačních systémů skupiny ARBES Technologies tak zahrnuje komplexní a nejnovější řešení pro retailové a privátní bankovnictví, správu investičního portfolia, obchodování s cennými papíry, správu a distribuci otevřených podílových fondů, finanční leasing a řešení pro enterprise content management a business proces management.  Od roku 2012 se ARBES také věnuje rozvoji řešení pro správu obsahu a podporu obchodních procesů na platformě Documentum. Od roku 2014 dodává kompletní řešení pro leasingové společnosti, integruje biometrické podpisy a sleduje nové technologické trendy, které zakomponovává do svých řešení.

Kontakty pro média:

Marta Lipovská                                                                             Monika Pospíšilová
PRCOM                                                                                           ARBES Technologies
Tel.: 606 716 555                                                                          Tel.: 241 010 111
E-mail: marta.lipovska@prcom.cz                                       E-mail: monika.pospisilova@arbes.com